oxytree Paulownia eco inwestycja

Czas wspomóc Ziemię w walce z niekorzystnymi zmianami klimatu.

Ekologiczne inwestycje to przyszłość dla nas wszystkich. Nasze programy sprawią, że Twoje inwestycje przyniosą wysokie zyski przy maksymalnie możliwym poziomie bezpieczeństwa, w relatywnie krótkim czasie.

Jak zacząć zarabiać ?

Tylko dwa kroki dzielą Cię od pierwszych zysków.
Zobacz co wystarczy zrobić, by zacząć zarabiać!

paulownia drzewo tlenowe, a dziura ozonowa

Problem degradacji naturalnego środowiska widoczny jest od lat. Największym i widocznym problemem jest dziura ozonowa. Od wielu lat naukowcy biją na alarm, wskazując na szkodliwe gazy emitowane do atmosfery jako jej bezpośrednią przyczynę.

Argumenty stojące za bezpieczeństwem inwestycji

Wysoki i w 100% polski kapitał zakładowy spółki

Zabezpieczenie materialne inwestycji na surowcu, w postaci plantacji.

Pewność zbytu pozyskanego drewna.

Wspaniałe relacje z inwestorami są dla nas celem strategicznym

Zadowoleni inwestorzy w 80% decydują się na reinwestycje

To już moja trzecia reinwestycja w drzewa tlenowe, którą realizuję z Future Tree. Za każdym razem zwiększam kapitał i powiększam moje oszczędności. To świetny sposób na odkładanie na przyszłość...
Sandra Falewska

50ha

własnych plantacji

500

zadowolonych Inwestorów

30tys

drzew na plantacjach

6

Lat doświadczenia

Nasza misja

Mierzalne i podlegające obiektywnym kryteriom oceny cele wyznaczają kierunki działań oraz aktywności poszczególnych jednostek, partnerów, pracowników i współpracowników, stanowiąc jednocześnie punkty orientacyjne dla wszystkich procesów biznesowych w firmie. Dążąc do realizacji celów Spółka wyznaczyła także cele niefinansowe, które, mimo iż nie opierają się na twardych, mierzalnych wskaźnikach w ogromnym stopniu przekładają się na rozwój projektu Future Tree. 

eko inwestycje w drzewa szybko rosnące oxytree

Nasza strategia

Strategia Spółki zakłada dynamiczny rozwój w obszarze budowania plantacji drzew tlenowych, których głównym zadaniem jest produkcja drewna, przy jednoczesnym zaspokajaniu potrzeb ekologicznych w postaci redukcji emisji dwutlenku węgla emitowanego do atmosfery w wyniku rozwoju gospodarki Polski i Europy. Celem strategicznym Future Tree na lata 2017-2030 jest dalsze zwiększanie potencjału ilości posiadanych plantacji drzew szybko rosnących PL 983 Cuiaviae Superlative do łącznej powierzchni 1000 hektarów, utrzymując stabilny wzrost rentowności, zapewniający uzyskanie zamierzonego zwrotu z inwestycji dla Spółki i jej klientów.

Plantacje Paulowni - drzew tlenowych

Założyliśmy dwie plantacje Future Tree. Obecnie budujemy kolejne o łącznej powierzchni 50 ha!

nasze sadzonki

W Future Tree tworzymy programy, które mają realny wpływ na środowisko. Wspólnie z klientami tworzymy plantacje drzew tlenowych. Razem budujemy naturalne płuca Polski jednocześnie czerpiąc z tego korzyści i zyski.

Opinia SGGW i Eko Certyfikat

Opinia SGGW dotycząca akumulacji węgla, wielkość pochłaniania dwutlenku węgla z atmosfery przez drzewo tlenowe Paulownia oraz EKO Certyfikat Europejskiej Kapituły Jakości i Ekologii
Future Tree Sp. z o.o.
ul. Sztabowa 7  04-283 Warszawa
Godziny pracy

9:00  – 17.00 
od poniedziałku do piątku 

Kontakt